Background Image

Profesjonalne projekty AV, wieloletnie doświadczenie


Potrzebujesz profesjonalnego projektu AV? Zaufaj naszej firmie, która ma wieloletnie doświadczenie w realizacji kompleksowych instalacji audio-video.

Jak możemy Ci pomóc?

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie projektowania i realizacji sal kinowych od 2006 roku. Z powodzeniem zrealizowaliśmy setki projektów, dzięki czemu zyskaliśmy niezbędną praktykę i doświadczenie, które gwarantuje, że każdy system jest perfekcyjnie dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Na początku projektu, zazwyczaj zostajemy poproszeni o dołączenie do zespołu doradczego, tuż przed lub po uzyskaniu pozwolenia na budowę. Właśnie w tym momencie najlepiej skontaktować się z nami, ponieważ nasz zakres prac często wpływa na inne aspekty całego projektu.

AV Architekci oferuje usługi doradcze, które mają na celu pomóc w doprowadzeniu projektu do etapu przetargu.

AV Architekci

Ściśle współpracujemy z klientem, aby określić jego wymagania pod względem funkcjonalności i budżetu.

Po zakończeniu fazy koncepcyjnej, przygotowywany jest kompleksowy pakiet projektowy zawierający schematy, wymagania dotyczące zasilania oraz przestrzeni w oparciu o ustalony zakres prac.

Skontaktuj się z nami na wirtualną konsultację, aby omówić swoje plany i projekt w sposób bardziej szczegółowy lub zarezerwuj spotkanie.

Zadawanie właściwych pytań to podstawa tego, aby system został zaprojektowany zgodnie z Twoimi potrzebami. Dlatego najważniejszym elementem każdego projektu jest faza „Discovery”.

Pierwszym krokiem każdej podróży klienta jest dla nas prawdziwe zrozumienie wymagań dla projektu. Zachęcamy do spotkań w Twojej nieruchomości, online lub w naszym salonie, gdzie możemy poznać Ciebie i Twoją rodzinę, dom i styl życia.

Zadajemy szereg kluczowych pytań, aby w pełni zrozumieć jak będziesz korzystać z systemu. Na przykład, ile osób mieszka w lokalu, jakie treści oglądasz w telewizji, skąd czerpiesz muzykę itp. Bardzo przydatne jest zapoznanie się z planem budynku, aby zrozumieć układ pomieszczeń i ich przeznaczenie.

Przechodzimy przez każde pomieszczenie, aby omówić, jak będą one wykorzystywane i jakie mogą być wymagania dotyczące muzyki, telewizorów i urządzeń sterujących. Możemy również pomóc w większych zakresach elementów, takich jak kontrola dostępu, domofony, zasięg Wi-Fi do przestrzeni zewnętrznych lub budynków gospodarczych. Kluczowe jest zwrócenie szczególnej uwagi na wszelkie upodobania, preferencje, pozytywne i negatywne doświadczenia, po to aby zostały one uwzględnione podczas planowania i projektowania nowego projektu.

Wnosimy również nasze doświadczenie i kreatywne pomysły do dyskusji oraz proponujemy inteligentne sposoby na sprostanie ewentualnym wyzwaniom. W tym momencie przedstawiamy klientowi szczegółowe koszty systemu, który został przez nas zaprojektowany.

Szczycimy się tym, że proponowany przez nas system spełnia Państwa wymagania budżetowe.

Uważamy, że nie ma zbyt wielu powodów, aby opracować system, który byłby nierealistyczny z punktu widzenia polityki budżetowej. Pomożemy Ci rozwinąć propozycję do punktu, w którym poczujesz się komfortowo, aby przejść do następnego kroku.

Background Image

AV architekci

Projektowanie systemów AV

Projektowanie AV

Projektowanie AV

Niezawodni specjaliści systemów audiowizualnych i automatyki budynkowej dla rezydencji i budynków komercyjnych, obejmują cały zakres usług , związanych z nowoczesnymi mediami, w tym dobór rozwiązań, planowanie okablowania, instalację i uruchomienie systemu, a także cykliczne przeglądy systemu dla utrzymania go w odpowiednim stanie..

Kino domowe, sala kinowa

Kino domowe, sala kinowa w domu

Ekran, projektor, nagłośnienie Dolby Atmos DTS:X. Ciesz się ulubionymi filmami w dobrym stylu. Nigdy nie będziesz chciał wychodzić z domu, dzięki wysokiej jakości systemowi kina domowego, zainstalowanym w Twojej sali.

Sale konferencyjne, projektowanie

Sale konferencyjne

Wyraźne prezentacje i telekonferencja - możesz liczyć na naszych specjalistów przy planowaniu nowego systemu AV i telekonferencji, jak i zmiany okablowania projektora i ekranu.

Instalacje multiroom

Instalacje audio wideo multiroom

System audio/wideo w wielu pomieszczeniach pozwala cieszyć się muzyką i obrazem w całym budynku, całkowicie pod Twoją kontrolą. System multiroom planowany dokładnie wedle wskazań, może być praktycznie niewidoczny i pozbawiony zbędnej złożoności. Wszystkie nasze systemy charakteryzują się niezawodnością, łatwością obsługi i możliwością rozbudowy

Kino plenerowe

Kino plenerowe

Ekran dmuchany, projektor i nagłośnienie zewnętrzne, a do tego wyposażenie dodatkowe, w postaci okablowania i skrzyń transportowych – dostarczamy wyposażenie outdoor large venue. Nasi specjaliści dobiorą odpowiednie elementy, by stworzyć kino pod chmurką, zgodnie z oczekiwaniami.

Dom inteligentny

Dom inteligentny

Dzięki zastosowaniu BMS (Building Management System) oraz małej automatyki, korzystanie z inteligentnego domu staje się łatwiejsze, bardziej ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Naszym celem jest stworzenie inteligentnego domu, który będzie w pełni dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Dzięki naszym rozwiązaniom, codzienne funkcjonowanie w domu staje się bardziej komfortowe, a jednocześnie zwiększa się kontrola nad kosztami oraz wpływ na środowisko naturalne.

Zapytaj o naszą ofertę dla Ciebie. Wyślij zapytanie

background

Zaufali nam

Wyzwania to cele do osiągnięcia

432
obsłużonych
zleceń
349
zadowolonych
klientów
8
wykwalikofowanych
pracowników
15
lat
doświadczenia