Background Image

AV Architekci - O nas


Pasjonaci Smart Home i systemów AV. Zawsze stawiamy na innowacyjne i dopasowane do potrzeb rozwiązania dla naszych Klientów.

Nasza firma została wielokrotnie nagrodzona za wdrażanie rozwiązań z dziedziny technologii inteligentnych domów. Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w niestandardowych instalacjach w budynkach mieszkalnych. Jako pasjonaci instalacji Smart Home i AV, zawsze stawiamy na innowacyjne i dopasowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania dla naszych Klientów.

AV Architekci - nasz zespół

Nasz zespół ekspertów, projektantów i inżynierów skupia się na zapewnieniu Ci najwyższej jakości kompleksowej usługi. Nasza firma szczyci się przyjaznym podejściem i rodzinną atmosferą, co oznacza, że dbamy o każdego klienta w indywidualny sposób. Jesteśmy zawsze gotowi sprostać Twoim wymaganiom i zapewnić pełne zadowolenie z naszych usług.

Naszym celem jest tworzenie inteligentnych, estetycznych oraz dopasowanych do indywidualnych potrzeb rozwiązań, które pozwolą na rozwiązanie codziennych problemów. Wierzymy, że inteligentne domy są przyszłością, dlatego łączymy najnowsze technologie w łatwe w użyciu rozwiązania, które zabezpieczą Twój dom na długie lata. Oferujemy fachowe doradztwo i współpracujemy z naszymi klientami, aby w pełni zrozumieć ich potrzeby oraz przedstawić możliwości, jakie daje technologia w codziennym życiu. Naszym celem jest uczynienie Twojego domu bardziej wygodnym i przyjaznym miejscem do życia.

etos w AV Architekci

Nasz etos w AV Architekci

W AV Architekci, terminowość oraz przestrzeganie ustalonego budżetu to priorytet naszej pracy. Jako niewielka firma, zawsze skupiamy się na sukcesie każdego projektu, ponieważ zależy nam na zadowoleniu naszych klientów. Nie istnieje dla nas nie do zrealizowania zadanie, ponieważ zawsze dążymy do doskonałości. Uwielbiamy podejmować wyzwania, które przekraczają granice wyobraźni.

W trakcie briefingu poświęcamy szczególną uwagę na zrozumienie stylu życia naszych klientów. Analizujemy, jak dom będzie wykorzystywany i jakie systemy muszą być funkcjonalne. Współpracujemy ścisłe z każdym klientem, jego budowniczym, architektem czy projektantem wnętrz, aby w pełni zrozumieć jego potrzeby oraz to, jak technologia może ułatwić codzienne życie. Oferujemy fachowe doradztwo i rekomendujemy tylko takie rozwiązania, o których wiemy, że są właściwe oraz spełnią ustalone wymagania. Naszym celem jest zaoferowanie kompleksowej usługi, która będzie idealnie dopasowana do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Dlaczego warto nas wybrać?

Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy firmą rodzinną i właśnie dlatego jako przedsiębiorcy, kierujemy się autentycznymi rodzinnymi wartościami. Wierzymy w projektowanie prawdziwie szytych na miarę rozwiązań dla wszystkich naszych klientów.

 AV Architekci unikalne rozwiązania

Unikalne rozwiązania

Nasze systemy są tworzone jako indywidualne projekty, w pełni dostosowane do wymagań i budżetu każdego klienta. Każdy projekt jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Propozycje przedstawiamy jasno i szczegółowo, wyjaśniając poszczególne etapy realizacji. Zawsze zapewniamy przejrzystą i szczegółową koncepcję oferty, która jest potwierdzona na podstawie wcześniej omówionych wymagań. Naszym celem jest stworzenie projektu, który będzie idealnie odpowiadał potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, jednocześnie zapewniając najlepszą jakość i niezawodność.

AV Architekci zawsze dostępni

Zawsze dostępni

Nasz zespół administracyjny jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, aby odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania.

Dodatkowo, poza godzinami pracy, zawsze w gotowości jest zespół konserwatorów, który zapewnia fachową pomoc w nagłych wypadkach.

AV Architekci - Gwarancja

Gwarancja na 12 miesięcy

Na wszystkie części i robociznę dostarczanych przez nas systemów, udzielamy bezspornej rocznej gwarancji. Jeżeli w ciągu tego roku wystąpią jakiekolwiek problemy, będziemy uczestniczyć w ich rozwiązywaniu i w razie potrzeby wymienimy sprzęt.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży AV i teleinformatycznej. Rzadko mówimy „nie” klientowi, gdy prosi o rozwiązanie, które jest trudne lub stanowi wyzwanie.

Zawsze znajdziemy sposób, aby zapewnić klientowi usługę, której wymaga. Nawet jeśli wiąże się to z nowymi rozwiązaniami, których wcześniej się nie podejmowaliśmy!

Background Image

AV architekci

Projektowanie systemów AV

Projektowanie AV

Projektowanie AV

Niezawodni specjaliści systemów audiowizualnych i automatyki budynkowej dla rezydencji i budynków komercyjnych, obejmują cały zakres usług , związanych z nowoczesnymi mediami, w tym dobór rozwiązań, planowanie okablowania, instalację i uruchomienie systemu, a także cykliczne przeglądy systemu dla utrzymania go w odpowiednim stanie..

Kino domowe, sala kinowa

Kino domowe, sala kinowa w domu

Ekran, projektor, nagłośnienie Dolby Atmos DTS:X. Ciesz się ulubionymi filmami w dobrym stylu. Nigdy nie będziesz chciał wychodzić z domu, dzięki wysokiej jakości systemowi kina domowego, zainstalowanym w Twojej sali.

Sale konferencyjne, projektowanie

Sale konferencyjne

Wyraźne prezentacje i telekonferencja - możesz liczyć na naszych specjalistów przy planowaniu nowego systemu AV i telekonferencji, jak i zmiany okablowania projektora i ekranu.

Instalacje multiroom

Instalacje audio wideo multiroom

System audio/wideo w wielu pomieszczeniach pozwala cieszyć się muzyką i obrazem w całym budynku, całkowicie pod Twoją kontrolą. System multiroom planowany dokładnie wedle wskazań, może być praktycznie niewidoczny i pozbawiony zbędnej złożoności. Wszystkie nasze systemy charakteryzują się niezawodnością, łatwością obsługi i możliwością rozbudowy

Kino plenerowe

Kino plenerowe

Ekran dmuchany, projektor i nagłośnienie zewnętrzne, a do tego wyposażenie dodatkowe, w postaci okablowania i skrzyń transportowych – dostarczamy wyposażenie outdoor large venue. Nasi specjaliści dobiorą odpowiednie elementy, by stworzyć kino pod chmurką, zgodnie z oczekiwaniami.

Dom inteligentny

Dom inteligentny

Dzięki zastosowaniu BMS (Building Management System) oraz małej automatyki, korzystanie z inteligentnego domu staje się łatwiejsze, bardziej ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Naszym celem jest stworzenie inteligentnego domu, który będzie w pełni dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Dzięki naszym rozwiązaniom, codzienne funkcjonowanie w domu staje się bardziej komfortowe, a jednocześnie zwiększa się kontrola nad kosztami oraz wpływ na środowisko naturalne.

Zapytaj o naszą ofertę dla Ciebie. Wyślij zapytanie

background

Zaufali nam

Wyzwania to cele do osiągnięcia

432
obsłużonych
zleceń
349
zadowolonych
klientów
8
wykwalikofowanych
pracowników
15
lat
doświadczenia