Background Image

Opieka i wsparcie posprzedażowe


Oferujemy nie tylko projektowanie i realizację, ale także pełną opiekę i wsparcie dla swoich Klientów. Nasz zespół służy pomocą na każdym etapie projektu, a także po jego zakończeniu.

Aby utrzymać Twoje systemy w doskonałym stanie, oferujemy elastyczne i dostępne opcje obsługi posprzedażnej.

Naszym zadaniem, jako Twojego partnera technologicznego, jest zadbanie o to, aby Twój system pozostał w trybie online i był zawsze aktualny. Naszą rolą jako integratora jest połączenie wielu różnych systemów i producentów w jeden sprawny system sterowania. Istnieje wiele powodów, dla których ważna jest regularna konserwacja systemów, ale jednym z najważniejszych jest to, aby pozostały one kompatybilne i mogły korzystać z wszelkich przyszłych ulepszeń, poprzez aktualizację oprogramowania lub firmware.

Dlatego oferujemy pakiet opieki posprzedażowej dla wszystkich naszych klientów po zakończeniu projektu. Możemy również przejąć istniejące systemy i w razie potrzeby zapewnić opiekę posprzedażową.

Od lat notujemy wysoki wskaźnik utrzymania wśród klientów korzystających z opieki posprzedażowej, odnawiających z nami swoje roczne plany. Spędziliśmy wiele lat na doskonaleniu usług posprzedażowych, które zapewniamy wszystkim naszym klientom i dostosowujemy każdą z nich do systemu i potrzeb klienta.

Wsparcie telefoniczne

Jesteśmy zawsze dostępni, aby udzielić Ci pomocy i porady. Nasze biuro jest czynne w dni powszednie od 8.00 do 17.00, a nasi specjaliści zawsze są gotowi udzielić wskazówek, jak rozwiązać problemy z Twoim sprzętem.

Projekty przejęcia

Możemy zapewnić pakiety Aftercare dla klientów, których systemy zostały zainstalowane przez innych dystrybutorów. Często kontaktują się z nami klienci, którzy posiadają starsze systemy zainstalowane przez innych dealerów, którzy szukają alternatywnej firmy AV dla swoich bieżących rozwiązań konserwacyjnych. W takich przypadkach będziemy w stanie przedstawić Państwu szacunkowe koszty związane z typowym planem. Jeśli masz listę bieżących problemów, możemy mieć to na uwadze podczas wizyty i dostarczyć Ci propozycję wszelkich prac naprawczych, które naszym zdaniem będą konieczne, aby ustabilizować system. Chętnie przejdziemy od razu do zapewnienia ochrony serwisowej, jeśli jakość instalacji będzie na wysokim poziomie.

Background Image

AV architekci

Projektowanie systemów AV

Projektowanie AV

Projektowanie AV

Niezawodni specjaliści systemów audiowizualnych i automatyki budynkowej dla rezydencji i budynków komercyjnych, obejmują cały zakres usług , związanych z nowoczesnymi mediami, w tym dobór rozwiązań, planowanie okablowania, instalację i uruchomienie systemu, a także cykliczne przeglądy systemu dla utrzymania go w odpowiednim stanie..

Kino domowe, sala kinowa

Kino domowe, sala kinowa w domu

Ekran, projektor, nagłośnienie Dolby Atmos DTS:X. Ciesz się ulubionymi filmami w dobrym stylu. Nigdy nie będziesz chciał wychodzić z domu, dzięki wysokiej jakości systemowi kina domowego, zainstalowanym w Twojej sali.

Sale konferencyjne, projektowanie

Sale konferencyjne

Wyraźne prezentacje i telekonferencja - możesz liczyć na naszych specjalistów przy planowaniu nowego systemu AV i telekonferencji, jak i zmiany okablowania projektora i ekranu.

Instalacje multiroom

Instalacje audio wideo multiroom

System audio/wideo w wielu pomieszczeniach pozwala cieszyć się muzyką i obrazem w całym budynku, całkowicie pod Twoją kontrolą. System multiroom planowany dokładnie wedle wskazań, może być praktycznie niewidoczny i pozbawiony zbędnej złożoności. Wszystkie nasze systemy charakteryzują się niezawodnością, łatwością obsługi i możliwością rozbudowy

Kino plenerowe

Kino plenerowe

Ekran dmuchany, projektor i nagłośnienie zewnętrzne, a do tego wyposażenie dodatkowe, w postaci okablowania i skrzyń transportowych – dostarczamy wyposażenie outdoor large venue. Nasi specjaliści dobiorą odpowiednie elementy, by stworzyć kino pod chmurką, zgodnie z oczekiwaniami.

Dom inteligentny

Dom inteligentny

Dzięki zastosowaniu BMS (Building Management System) oraz małej automatyki, korzystanie z inteligentnego domu staje się łatwiejsze, bardziej ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Naszym celem jest stworzenie inteligentnego domu, który będzie w pełni dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Dzięki naszym rozwiązaniom, codzienne funkcjonowanie w domu staje się bardziej komfortowe, a jednocześnie zwiększa się kontrola nad kosztami oraz wpływ na środowisko naturalne.

Zapytaj o naszą ofertę dla Ciebie. Wyślij zapytanie

background

Zaufali nam

Wyzwania to cele do osiągnięcia

432
obsłużonych
zleceń
349
zadowolonych
klientów
8
wykwalikofowanych
pracowników
15
lat
doświadczenia