Background Image

Kino Plenerowe - Projektowanie i Realizacja


AV Architekci oferują projektowanie i realizację kin plenerowych. Stwórz wyjątkowe miejsce, w którym będziesz mógł cieszyć się filmami na świeżym powietrzu. Zapraszamy!

Kino plenerowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Kina Plenerowego, które oferujemy w oparciu o ekran dmuchany. Dzięki temu możemy zapewnić niezapomniane wrażenia filmowe podczas letnich wieczorów. Nasze Kino Plenerowe to idealne rozwiązanie dla miłośników filmów, którzy chcą poczuć się jak w prawdziwym kinie, a jednocześnie cieszyć się urokiem plenerowych seansów.

Ekrany dmuchane

Nasze ekrany dmuchane są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje wytrzymałość oraz doskonałą jakość obrazu. Oferujemy wiele różnych rozmiarów ekranów, dzięki czemu każdy klient może dopasować nasze kino do swoich potrzeb.

Kino na dworze

Kino Plenerowe to doskonała propozycja dla miłośników filmów, którzy cenią sobie niepowtarzalną atmosferę seansu pod gołym niebem. Nasze rozwiązania pozwalają na stworzenie idealnego kina pod gwiazdami, które zapewni wiele niezapomnianych wrażeń.

Obsługa Kina Plenerowego

W ramach naszej oferty Kina Plenerowego oferujemy także kompleksową obsługę techniczną, która obejmuje montaż ekranu, nagłośnienie oraz obsługę techniczną podczas trwania seansu. Dzięki temu nasz klient może skupić się na relaksie i cieszyć się filmem bez jakiejkolwiek ingerencji w techniczne szczegóły.

Oferta na ekrany dmuchane

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Kina Plenerowego i skorzystania z naszych usług. Jesteśmy przekonani, że nasze ekrany dmuchane i doskonała obsługa techniczna pozwolą na stworzenie niezapomnianych wrażeń filmowych pod gołym niebem.

Kino Plenerowe to doskonała propozycja na letnie wieczory, które zapadną na długo w pamięci.

Background Image

AV architekci

Projektowanie systemów AV

Projektowanie AV

Projektowanie AV

Niezawodni specjaliści systemów audiowizualnych i automatyki budynkowej dla rezydencji i budynków komercyjnych, obejmują cały zakres usług , związanych z nowoczesnymi mediami, w tym dobór rozwiązań, planowanie okablowania, instalację i uruchomienie systemu, a także cykliczne przeglądy systemu dla utrzymania go w odpowiednim stanie..

Kino domowe, sala kinowa

Kino domowe, sala kinowa w domu

Ekran, projektor, nagłośnienie Dolby Atmos DTS:X. Ciesz się ulubionymi filmami w dobrym stylu. Nigdy nie będziesz chciał wychodzić z domu, dzięki wysokiej jakości systemowi kina domowego, zainstalowanym w Twojej sali.

Sale konferencyjne, projektowanie

Sale konferencyjne

Wyraźne prezentacje i telekonferencja - możesz liczyć na naszych specjalistów przy planowaniu nowego systemu AV i telekonferencji, jak i zmiany okablowania projektora i ekranu.

Instalacje multiroom

Instalacje audio wideo multiroom

System audio/wideo w wielu pomieszczeniach pozwala cieszyć się muzyką i obrazem w całym budynku, całkowicie pod Twoją kontrolą. System multiroom planowany dokładnie wedle wskazań, może być praktycznie niewidoczny i pozbawiony zbędnej złożoności. Wszystkie nasze systemy charakteryzują się niezawodnością, łatwością obsługi i możliwością rozbudowy

Kino plenerowe

Kino plenerowe

Ekran dmuchany, projektor i nagłośnienie zewnętrzne, a do tego wyposażenie dodatkowe, w postaci okablowania i skrzyń transportowych – dostarczamy wyposażenie outdoor large venue. Nasi specjaliści dobiorą odpowiednie elementy, by stworzyć kino pod chmurką, zgodnie z oczekiwaniami.

Dom inteligentny

Dom inteligentny

Dzięki zastosowaniu BMS (Building Management System) oraz małej automatyki, korzystanie z inteligentnego domu staje się łatwiejsze, bardziej ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Naszym celem jest stworzenie inteligentnego domu, który będzie w pełni dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Dzięki naszym rozwiązaniom, codzienne funkcjonowanie w domu staje się bardziej komfortowe, a jednocześnie zwiększa się kontrola nad kosztami oraz wpływ na środowisko naturalne.

Zapytaj o naszą ofertę dla Ciebie. Wyślij zapytanie

background

Zaufali nam

Wyzwania to cele do osiągnięcia

432
obsłużonych
zleceń
349
zadowolonych
klientów
8
wykwalikofowanych
pracowników
15
lat
doświadczenia