Background Image

Inteligentne Systemy Sterowania Domem


Oferujemy inteligentne systemy sterowania domem, które pozwolą Ci zautomatyzować wiele procesów w domu i zwiększyć komfort życia. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepsze rozwiązania dla swojego domu!

Jeśli masz telewizory i sprzęt audio w wielu pomieszczeniach, ważne jest, aby system był przyjazny dla użytkownika i nie był zbyt skomplikowany. Zalecamy wprowadzenie inteligentnego systemu sterowania domem, który zapewni prostą obsługę dla każdego członka rodziny lub gościa.

Posiadając nagłośnienie i wizję multi-room ważnym jest, by ogólny system Smart Home jest zaprojektowany i zainstalowany, aby zapewnić, że doświadczenie użytkownika jest proste i intuicyjne. Za kulisami, system kontroli jest złożony, ale doświadczenie użytkownika końcowego powinno być łatwe.

Inteligentne systemy sterowania oświetleniem

Czy nie byłoby wspaniale sterować całym oświetleniem w Twoim domu za pomocą jednego przycisku? Inteligentny system sterowania oświetleniem umożliwia kontrolę nad każdym obiegiem oświetlenia w nieruchomości. Po dodaniu obwodu do systemu można sterować obwodem niezależnie lub w ramach grupy lub “sceny” z inteligentnego systemu sterowania domem. Jest to oszczędność czasu i energii.

W domu z kontrolą oświetlenia najczęściej używaną sceną jest funkcja „All Off” przypisana do klawiatury przy drzwiach wejściowych lub w głównej sypialni.

Wystarczy jedno dotknięcie, aby upewnić się, że wszystkie światła są wyłączone przed wyjściem z posiadłości lub pójściem spać wieczorem. Jeśli zdecydujesz się na system sterowania oświetleniem, okablowanie różni się od konwencjonalnej instalacji oświetleniowej. Dlatego sterowanie oświetleniem jest zwykle wykonywane podczas projektu budowlanego, gdy oświetlenie jest podłączone przez elektryków. Różnica polega na tym, że wszystkie obwody są podłączone do centralnych miejsc obudowy, a nie do lokalnych przełączników w pomieszczeniach.

Jednakże, jeśli remontujesz istniejącą nieruchomość i nie okablujesz nowego oświetlenia, nadal istnieją sposoby późniejszego wdrożenia sterowania oświetleniem.

Background Image

AV architekci

Projektowanie systemów AV

Projektowanie AV

Projektowanie AV

Niezawodni specjaliści systemów audiowizualnych i automatyki budynkowej dla rezydencji i budynków komercyjnych, obejmują cały zakres usług , związanych z nowoczesnymi mediami, w tym dobór rozwiązań, planowanie okablowania, instalację i uruchomienie systemu, a także cykliczne przeglądy systemu dla utrzymania go w odpowiednim stanie..

Kino domowe, sala kinowa

Kino domowe, sala kinowa w domu

Ekran, projektor, nagłośnienie Dolby Atmos DTS:X. Ciesz się ulubionymi filmami w dobrym stylu. Nigdy nie będziesz chciał wychodzić z domu, dzięki wysokiej jakości systemowi kina domowego, zainstalowanym w Twojej sali.

Sale konferencyjne, projektowanie

Sale konferencyjne

Wyraźne prezentacje i telekonferencja - możesz liczyć na naszych specjalistów przy planowaniu nowego systemu AV i telekonferencji, jak i zmiany okablowania projektora i ekranu.

Instalacje multiroom

Instalacje audio wideo multiroom

System audio/wideo w wielu pomieszczeniach pozwala cieszyć się muzyką i obrazem w całym budynku, całkowicie pod Twoją kontrolą. System multiroom planowany dokładnie wedle wskazań, może być praktycznie niewidoczny i pozbawiony zbędnej złożoności. Wszystkie nasze systemy charakteryzują się niezawodnością, łatwością obsługi i możliwością rozbudowy

Kino plenerowe

Kino plenerowe

Ekran dmuchany, projektor i nagłośnienie zewnętrzne, a do tego wyposażenie dodatkowe, w postaci okablowania i skrzyń transportowych – dostarczamy wyposażenie outdoor large venue. Nasi specjaliści dobiorą odpowiednie elementy, by stworzyć kino pod chmurką, zgodnie z oczekiwaniami.

Dom inteligentny

Dom inteligentny

Dzięki zastosowaniu BMS (Building Management System) oraz małej automatyki, korzystanie z inteligentnego domu staje się łatwiejsze, bardziej ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Naszym celem jest stworzenie inteligentnego domu, który będzie w pełni dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Dzięki naszym rozwiązaniom, codzienne funkcjonowanie w domu staje się bardziej komfortowe, a jednocześnie zwiększa się kontrola nad kosztami oraz wpływ na środowisko naturalne.

Zapytaj o naszą ofertę dla Ciebie. Wyślij zapytanie

background

Zaufali nam

Wyzwania to cele do osiągnięcia

432
obsłużonych
zleceń
349
zadowolonych
klientów
8
wykwalikofowanych
pracowników
15
lat
doświadczenia