Background Image

Blog


Jako pasjonaci instalacji Smart Home i AV, zawsze stawiamy na innowacyjne i dopasowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania dla naszych Klientów.

Kino plenerowe - Odkryj magię rozrywki na świeżym powietrzu!

Kino plenerowe - Odkryj magię rozrywki na świeżym powietrzu!

Dla nas kino plenerowe to coś więcej niż tylko oglądanie filmów. To magiczne połączenie natury, technologii i sztuki, które tworzy niezapomniane emocje i wspomnienia. Od samego początku naszej działalności stawiamy na jakość i innowacyjne rozwiązania, aby dostarczyć naszym klientom najwyższej klasy sprzęt, który w pełni wydobędzie magię kina pod gwiazdami.


W naszej ofercie znajduje się pełen zakres usług, począwszy od doradztwa, wyceny i dostosowania najlepszego rozwiązania do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Rozumiemy, że każde miejsce i wydarzenie są wyjątkowe, dlatego dbamy o personalizację każdego projektu, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających kinomanów.

ISE 2022 Barcelona - już po...

ISE 2022 Barcelona - już po...

Zakończyły się krótkie, choć bardzo intensywne targi Integrated Systems Europe - ISE, największa impreza wystawiennicza branż audio-wideo i integracji w Europie. Co roku ściągała tysiące odwiedzających i wystawców. Tym razem w nowej lokalizacji - w Barcelonie. Projektory, monitory, głośniki, Digital Signage, Integration, conference... jarmark rozwiązań do ukręcenia głowy.

Background Image

AV architekci

Projektowanie systemów AV

Projektowanie AV

Projektowanie AV

Niezawodni specjaliści systemów audiowizualnych i automatyki budynkowej dla rezydencji i budynków komercyjnych, obejmują cały zakres usług , związanych z nowoczesnymi mediami, w tym dobór rozwiązań, planowanie okablowania, instalację i uruchomienie systemu, a także cykliczne przeglądy systemu dla utrzymania go w odpowiednim stanie..

Kino domowe, sala kinowa

Kino domowe, sala kinowa w domu

Ekran, projektor, nagłośnienie Dolby Atmos DTS:X. Ciesz się ulubionymi filmami w dobrym stylu. Nigdy nie będziesz chciał wychodzić z domu, dzięki wysokiej jakości systemowi kina domowego, zainstalowanym w Twojej sali.

Sale konferencyjne, projektowanie

Sale konferencyjne

Wyraźne prezentacje i telekonferencja - możesz liczyć na naszych specjalistów przy planowaniu nowego systemu AV i telekonferencji, jak i zmiany okablowania projektora i ekranu.

Instalacje multiroom

Instalacje audio wideo multiroom

System audio/wideo w wielu pomieszczeniach pozwala cieszyć się muzyką i obrazem w całym budynku, całkowicie pod Twoją kontrolą. System multiroom planowany dokładnie wedle wskazań, może być praktycznie niewidoczny i pozbawiony zbędnej złożoności. Wszystkie nasze systemy charakteryzują się niezawodnością, łatwością obsługi i możliwością rozbudowy

Kino plenerowe

Kino plenerowe

Ekran dmuchany, projektor i nagłośnienie zewnętrzne, a do tego wyposażenie dodatkowe, w postaci okablowania i skrzyń transportowych – dostarczamy wyposażenie outdoor large venue. Nasi specjaliści dobiorą odpowiednie elementy, by stworzyć kino pod chmurką, zgodnie z oczekiwaniami.

Dom inteligentny

Dom inteligentny

Dzięki zastosowaniu BMS (Building Management System) oraz małej automatyki, korzystanie z inteligentnego domu staje się łatwiejsze, bardziej ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Naszym celem jest stworzenie inteligentnego domu, który będzie w pełni dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Dzięki naszym rozwiązaniom, codzienne funkcjonowanie w domu staje się bardziej komfortowe, a jednocześnie zwiększa się kontrola nad kosztami oraz wpływ na środowisko naturalne.

Zapytaj o naszą ofertę dla Ciebie. Wyślij zapytanie

background

Zaufali nam

Wyzwania to cele do osiągnięcia

432
obsłużonych
zleceń
349
zadowolonych
klientów
8
wykwalikofowanych
pracowników
15
lat
doświadczenia