Background Image

Projekty audio-video, jakość dźwięku i obrazu


Zajmujemy się projektowaniem i realizacją elastycznych systemów audio-video dla Twojego domu. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się własnym multiroomem. Sprawdź już teraz!

Zaprojektujemy dla Ciebie system wielopunktowy na miarę, w którym wszystkie urządzenia będą ukryte.

Ukryte urządzenia

Centralna lokalizacja sprzętu AV & tech w nieruchomości staje się coraz bardziej popularna. Polega to na instalacji okablowania strukturalnego, który umożliwia wyprowadzenie kabli z centralnej lokalizacji do każdego z pomieszczeń. Możemy zapewnić projekt i infrastrukturę dla takiej instalacji w dedykowanym pomieszczeniu rackowym lub szafie. Dzięki temu można umieścić wzmacniacze, matryce, sprzęt sterujący, router internetowy, sprzęt sieciowy i wiele innych w jednym miejscu.

Aby zapewnić, że sprzęt pozostaje w nieskazitelnym stanie, dopóki nie jest gotowy do zainstalowania na miejscu, wszystkie nasze zestawy są okablowane poza miejscem instalacji w naszym dedykowanym pomieszczeniu do prekonfiguracji.

Muzyka jest potężna.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc Ci wybrać najlepszy system Hi-Fi lub głośniki do Twojego domu, który będzie spełniał Twoje wymagania oraz tworzył doskonałą jakość dźwięku. Oprócz sprzedaży oferujemy również pełną usługę instalacji i konfiguracji, aby zapewnić idealne brzmienie i maksymalny komfort użytkowania. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów i usług.

Jesteśmy dumni, że jesteśmy oficjalnymi dealerami niektórych z najlepszych marek głośników na świecie, od Bowers & Wilkins, przez Focal, Monitor Audio, Klipsch, Elipson PMC, Sonus Faber do Steinway Lyngdorf.

Zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom.

Jest tak wiele dostępnych opcji, od rozwiązań sufitowych lub ściennych, poprzez głośniki półkowe lub podłogowe, zawsze zaproponujemy rozwiązanie, które będzie najlepiej pasowało do Twojego pokoju. Serwisy streamingowe takie jak Spotify lub Airplay są zintegrowane z rozwiązaniami Crestron i Control4, dzięki temu możemy zapewnić efektywne i proste korzystanie z systemu, dające maksymalną przyjemność użytkowania.

Multi-Room Video

Tworzymy elastyczne systemy, które pozwalają na udostępnianie źródeł do nieograniczonej liczby telewizorów bez konieczności posiadania sprzętu w wielu pomieszczeniach. Możemy stworzyć elastyczne rozwiązanie Video over IP, które pozwala na udostępnianie wielu źródeł do wielu telewizorów lub projektorów w obrębie nieruchomości.

Video over IP (w przeciwieństwie do HDBaseT) to najnowsza technologia, która pokonuje problemy z jakością istniejącego okablowania. Technologia Video over IP może działać na istniejącym okablowaniu Cat5e, w tym na długich odcinkach. Nie jest podatny na kruche infrastruktury w przeciwieństwie do HDBaseT i tradycyjnych matryc HDBaseT. Wykorzystując kodery i dekodery, Video over IP jest technologią elastyczną. Kodery są wymagane dla każdego źródła – na przykład TV box lub Apple TV.

Background Image

AV architekci

Projektowanie systemów AV

Projektowanie AV

Projektowanie AV

Niezawodni specjaliści systemów audiowizualnych i automatyki budynkowej dla rezydencji i budynków komercyjnych, obejmują cały zakres usług , związanych z nowoczesnymi mediami, w tym dobór rozwiązań, planowanie okablowania, instalację i uruchomienie systemu, a także cykliczne przeglądy systemu dla utrzymania go w odpowiednim stanie..

Kino domowe, sala kinowa

Kino domowe, sala kinowa w domu

Ekran, projektor, nagłośnienie Dolby Atmos DTS:X. Ciesz się ulubionymi filmami w dobrym stylu. Nigdy nie będziesz chciał wychodzić z domu, dzięki wysokiej jakości systemowi kina domowego, zainstalowanym w Twojej sali.

Sale konferencyjne, projektowanie

Sale konferencyjne

Wyraźne prezentacje i telekonferencja - możesz liczyć na naszych specjalistów przy planowaniu nowego systemu AV i telekonferencji, jak i zmiany okablowania projektora i ekranu.

Instalacje multiroom

Instalacje audio wideo multiroom

System audio/wideo w wielu pomieszczeniach pozwala cieszyć się muzyką i obrazem w całym budynku, całkowicie pod Twoją kontrolą. System multiroom planowany dokładnie wedle wskazań, może być praktycznie niewidoczny i pozbawiony zbędnej złożoności. Wszystkie nasze systemy charakteryzują się niezawodnością, łatwością obsługi i możliwością rozbudowy

Kino plenerowe

Kino plenerowe

Ekran dmuchany, projektor i nagłośnienie zewnętrzne, a do tego wyposażenie dodatkowe, w postaci okablowania i skrzyń transportowych – dostarczamy wyposażenie outdoor large venue. Nasi specjaliści dobiorą odpowiednie elementy, by stworzyć kino pod chmurką, zgodnie z oczekiwaniami.

Dom inteligentny

Dom inteligentny

Dzięki zastosowaniu BMS (Building Management System) oraz małej automatyki, korzystanie z inteligentnego domu staje się łatwiejsze, bardziej ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Naszym celem jest stworzenie inteligentnego domu, który będzie w pełni dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Dzięki naszym rozwiązaniom, codzienne funkcjonowanie w domu staje się bardziej komfortowe, a jednocześnie zwiększa się kontrola nad kosztami oraz wpływ na środowisko naturalne.

Zapytaj o naszą ofertę dla Ciebie. Wyślij zapytanie

background

Zaufali nam

Wyzwania to cele do osiągnięcia

432
obsłużonych
zleceń
349
zadowolonych
klientów
8
wykwalikofowanych
pracowników
15
lat
doświadczenia